top of page
IMG_8521.JPG
JK Flooring LOGO

PACELTĀS GRĪDAS

Paceļamās grīdas, kompjūteru grīdas

Paceļamā grīda, komjūteru grīda
Kas tas ir?

Jauns grīdu ieklāšanas veids, kas atvieglo komunikāciju ierīkošanu telpās, tās paredzot zem šīs grīdas. Tās ir lielu slodzi noturošas plāksnes, kas balstās uz regulējamiem stiprinājumiem. Stiprinājumu augstums ir variējams no 10cm līdz 2m. Šādu grīdu ieklāšana atvieglo sākotnējo komunikāciju ierīkošanu, kā arī apkalpošanu un to nomaiņu pēc tam.

Tehniskie risinājumi
Auditoriju, paaugstinājumu un trepju izveide

Mazāku un lielāku auditoriju izbūve, pielāgojot to telpas formai un izvirzījumiem. 
Turklāt ar šo pašu tehniku piedāvājam izbūvēt arī trepes, kuras iespējams apdarīt ar jebkuru dekoratīvu apdari. Šāda trepju konstrukcija ir ļoti konkurētspējīga cenas ziņā ar citiem alternatīviem variantiem.

Slīpumu un pacēlumu ierīkošana

Sadarbojoties ar vācu ražotājiem piedāvājam slīpumu ierīkošanu. Nosakot telpas slīpuma izbūves vajadzības kopā ar ražotāju tiek izstrādāti speciāli konkrētajam slīpumam atbilstoši stiprinājumu, kas pastiprina gan izturību, gan grīdas kvalitāti.

Serveru telpu izveide

Serveru telpās svarīga ir ventilācija un komunikāciju - vadu ierīkošana. Šī grīdas tehnoloģija, ļoti viegli ļauj pārbūvēt jebkuru telpu un pielāgot to servara telpu vajadzībām. Grīdas ir ļoti izturīgas un tām ir liela nestspēja, kā arī tās atvieglo nepieciešamo vadu ievilkšanu.

Silto grīdu ierīkošana

Paceļamo grīdu tehnoloģijas ļauj ierīkot arī grīdu apsildi, kas tās padara par šī brīža konkurētspējīgāko, izdevīgāko, ērtāko un inovatīvāko grīdu ieklāšanas sistēmu.

bottom of page